Daca cei ce traiesc in tari comuniste ar avea sa manance...
votează acum
adaugă un comentariu
Daca cei ce traiesc in tari comuniste ar avea sa manance cat au de inghitit, ar duce-o mult mai bine.
Proverbe și zicători Româneşti despre bine.
Comentarii
Evaluați acestă postare:
Proverbe și zicători similare
Cel ce a mărturisit este asimilat cu cel condamnat.
Proverbe și zicători
Să te ferească Dumnezeu de omul spân şi roşu.
Proverbe și zicători
Tacerea nu este niciodata scrisa.
Proverbe și zicători
Printr-o crăpătură mică străbate apa în corabia cea mare.
Proverbe și zicători















