Nu este bine pentru un om sa traiasca singur si nici...

Nu este bine pentru un om sa traiasca singur si nici pentru o denominatie.

Proverbe și zicători Româneşti despre singurătate, bine.

Comentarii

Evaluați acestă postare:
Generează un alt cod=  

Proverbe și zicători similare

A cerut traista să golească desagii.

Proverbe și zicători

Pedeapsa tatălui rău e feciorul ticălos.

Proverbe și zicători

Femeia bună e a bărbatului cunună.

Proverbe și zicători

Unirea biriueste pe cel mai tare dusman.

Proverbe și zicători