Nu este bine pentru un om sa traiasca singur si nici...
votează acum
adaugă un comentariu
Nu este bine pentru un om sa traiasca singur si nici pentru o denominatie.
Proverbe și zicători Româneşti despre singurătate, bine.
Comentarii
Evaluați acestă postare:
Proverbe și zicători similare
A cerut traista să golească desagii.
Proverbe și zicători
Pedeapsa tatălui rău e feciorul ticălos.
Proverbe și zicători
Femeia bună e a bărbatului cunună.
Proverbe și zicători
Unirea biriueste pe cel mai tare dusman.
Proverbe și zicători















