Nimic nu reflectă mai bine NIVELUL GRAV DE SĂRĂCIE la...
Aforism de George Budoi despre sărăcie
votează acum
adaugă un comentariu
Nimic nu reflectă mai bine NIVELUL GRAV DE SĂRĂCIE la care PSD A ADUS POPORUL ROMÂN din 1989 până azi (când a fost la guvernare direct sau indirect) decât îmbulzirea oamenilor săraci la împărţirea a câte 2 sarmale de pomană la o mare sărbătoare. Nimic nu este mai sfâşietor decât să-i vezi pe aceşti sărmani…
Aforism de George Budoi despre sărăcie.















