NImiCUŞOR PeSeDan, Sunt indignat că, încălcând...
Aforism de George Budoi despre guvernare
votează acum
adaugă un comentariu
NImiCUŞOR PeSeDan,
Sunt indignat că, încălcând Constituţia, ai propus ca PREMIER un om AGRAMAT şi TRĂDĂTOR: ADRIAN VEŞTEA;
Ca profesor, sunt revoltat că la EDUCAŢIE tu şi Veştea aţi propus-o ca ministru pe AGRAMATA MONICA ANISIE, care are şi fracturi de logică elementară.
CE RĂU V-AU FĂCUT ELEVII ŞI STUDENŢII, învăţătorii şi profesorii, şcolile şi universităţile ca să o propuneţi ca ministru pe doamna "pepsiglas"?
SUNTEŢI IRESPONSABILI şi nu aveţi niciun pic de ruşine.
Aforism de George Budoi despre guvernare.















