A fi lipsit de prieteni e mai rău decât a avea dușmani.
votează acum
adaugă un comentariu
A fi lipsit de prieteni e mai rău decât a avea dușmani.
Proverbe și zicători Româneşti despre dușmani, prietenie, rău.
Comentarii
Evaluați acestă postare:
Proverbe și zicători similare
Frumuseţea fără înţelepciune este ca o floare în tină.
Proverbe și zicători
Nu sta, că-ţi stă norocul.
Proverbe și zicători
Aşa i-a fost zodia.
Proverbe și zicători
Fă-ţi datoria şi nu te teme de nicio răzbunare.
Proverbe și zicători















