Am o ciocolata mare Si va pun o intrebare: De-o maninc,...
2/5 (3 voturi)
adaugă un comentariu
Am o ciocolata mare
Si va pun o intrebare:
De-o maninc, tacind chitic,
Voi ramane cu?
Raspuns:Nimic
Si va pun o intrebare:
De-o maninc, tacind chitic,
Voi ramane cu?
Raspuns:Nimic
Comentarii
Evaluați acestă postare:
Ghicitori similare
Este un lucru
Pe care unii îl au întreg,
Alții pe jumătate
Iar alții deloc.
Răspuns: părinții
Ghicitori
Mananca toata ziua
Si tot flamanda ramane.
Raspuns: soba
Ghicitori
Ea este alba, rosie si galbena si o gramada de spini are. Ea te poate intepa ai grije de mana ta!
Raspuns: Trandafirul
Ghicitori
Cand e frig sta covrig, iar cand vine un motan sare ca un nazdravan, cine e?
Raspuns: Cainele
Ghicitori















