Ce-i prea mult, nu-i sănătos.
votează acum
adaugă un comentariu
Ce-i prea mult, nu-i sănătos.
Proverbe româneşti
Proverbe și zicători Româneşti despre sănătate.
Comentarii
Evaluați acestă postare:
Proverbe și zicători similare
Am mâncat de parcă m-am dat pe gheaţă.
Proverbe și zicători
Ochii sunt oglinda inimii.
Proverbe și zicători
Banul este hoţul omului: îi fură ce are mai de preţ – cinstea.
Proverbe și zicători
Vai de dobitoc când nu-l vede stăpânul.
Proverbe și zicători















