Ce-i prea mult, nu-i sănătos.

Ce-i prea mult, nu-i sănătos.
Proverbe româneşti

Proverbe și zicători Româneşti despre sănătate.

Comentarii

Evaluați acestă postare:
Generează un alt cod=  

Proverbe și zicători similare

Am mâncat de parcă m-am dat pe gheaţă.

Proverbe și zicători

Ochii sunt oglinda inimii.

Proverbe și zicători

Banul este hoţul omului: îi fură ce are mai de preţ – cinstea.

Proverbe și zicători

Vai de dobitoc când nu-l vede stăpânul.

Proverbe și zicători