E foarte bine ca esti un om cu picioarele pe pamant, dar...
votează acum
adaugă un comentariu
E foarte bine ca esti un om cu picioarele pe pamant, dar nu uita ca trebuie sa le mai si misti.
Proverbe și zicători Româneşti despre uitare, pământ, bine.
Comentarii
Evaluați acestă postare:
Proverbe și zicători similare
Curăţenia este darul de căpetenie al femeii.
Proverbe și zicători
La omul sărac toate nevoile trag.
Proverbe și zicători
Cât de slab este un om la minte, atât de nervos este la fire.
Proverbe și zicători
A mirosi înseamnă a mânca pe jumătate.
Proverbe și zicători















